O Nas

„Centrum Biznesu Szwarc” to nowoczesny kompleks handlowo-usługowy położony w samym centrum Starogardu Gdańskiego. W tym momencie następuje zmiana charakteru tego obiektu. Dotychczas była to Galeria w większej mierze handlowa. Teraz wychodząc naprzeciw potrzebom naszych mieszkańców zmieniamy równowagę i zwiększamy udział usług około biznesowych, a przy okazji dodajemy segment biur i dla tego zmieniamy „Galerię Szwarc” w „Centrum Biznesu Szwarc”.
Od kilku lat na terenie naszego kompleksu mieszczą się biura rożnych firm usługowych, finansowych, kredytowych, itp.. Mieści się tu biuro działu inwestycji i nieruchomości naszego Przedsiębiorstwa, renomowane w mieście prywatne przedszkole i placówki banków. Znajduje się też siedziba Starogardzkiego Klubu Biznesu – Związku Pracodawców.
Wyżej wymieniony obiekt jest położony w sercu naszego miasta i zadbany w szczegóły architektoniczne w wysokim standardzie, a zarazem zapewniający duży komfort naszym Najemcom. Dodatkowym atutem Centrum Biznesu jest wynajem II poziomowej sali konferencyjnej z widokiem na panoramę miasta, która już dzisiaj cieszy się dużą popularnością.

 

 


Wyświetl większą mapę